TORUŃSKIE CENTRUM ZAOPATRZENIA W ARTYKUŁY BHP I ŚRODKI CZYSTOŚCI - HURTOWNIA BHP TORUŃ - NADRUKI NA ODZIEŻY - HURT I DETAL

plen
FILTR PRZECIWPYŁOWY PRO2 P3

FILTR PRZECIWPYŁOWY PRO2 P3

ZASTOSOWANIE: Stałe i płynne cząstki, cząstki radioaktywne i toksyczne, mikroorganizmy, np. bakterie, wirusy, enzymy, grzyby.

  • Filtry Pro2 są wytwarzane według najnowocześniejszych technologii, z materiałów najwyższej jakości. Każdy filtr Pro2 zaopatrzony jest w unikatową osłonę ochronną, ze skierowanymi ku tyłowi otworami wlotowymi. Osłona ta chroni materiał filtrujący przed bryzgami, iskrami i zanieczyszczeniami, przyczyniając się do znacznego przedłużenia czasu użytkowania filtra. W filtrach przeciwpyłowych Pro2 stosowane są jedynie materiały filtrujące z mikrowłókien bez stosowania metody filtrowania elektrostatycznego.
  • Filtry Pro2 są w pełni zgodne z wymaganiami najnowszych norm europejskich EN, posiadają oznaczenia "R" (re-usable - do wielokrotnego użytku) oraz CE. Mocowanie za pomocą złącza bagnetowego.
  • Certyfikaty: CE wg EN 143, EN 14387
Wstecz Kontakt
Wybierz Kategorie
Hurtownia_BHP
call
56 664 40 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wybierz Kategorie

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego bhp-torun.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.