TORUŃSKIE CENTRUM ZAOPATRZENIA W ARTYKUŁY BHP I ŚRODKI CZYSTOŚCI - HURTOWNIA BHP TORUŃ - NADRUKI NA ODZIEŻY - HURT I DETAL

plen

BHP Toruń

Hurtownia BHP Toruń

Toruńskie centrum zaopatrzenia w artykuły BHP i środki czystości istnieje już od 24 lat na rynku. Hurtownia powstała w 1994 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu przedsiębiorstw w odzież roboczą i ochronną, artykuły bhp, rękawice robocze, środki czystości, sprzęt utrzymania czystości, wszelkiego rodzaju papiery i czyściwa oraz środki ochrony indywidualnej. Chcemy by nasi klienci skoncentrowali się na meritum swojej działalności powierzając obsługę działu BHP naszej firmie.

Proponujemy artykuły o zróżnicowanej cenie i jakości na każdą kieszeń i dla każdego klienta. Prowadzimy współpracę z zakładami produkcyjnymi różnych branż, do których nasze artykuły dostarczamy własnym transportem. Proponujemy korzystne warunki współpracy ustalane indywidualnie z każdym klientem. Realizujemy również zamówienia specjalne, np. niespotykana kolorystyka odzieży, nietypowe rozmiary, czy nadruk z nazwą lub logo firmy. Towary oferowane do sprzedaży przez naszą firmę, posiadają wszelkie, wymagane przez polskie prawo atesty i oznakowania zgodne z polskimi normami. Oferując indywidualne podejście do każdego klienta mamy nadzieję na udaną współpracę i zapraszamy do naszego punktu obsługi klienta, gdzie istnieje możliwość konsultacji w zakresie optymalnego doboru artykułów BHP, sprawdzenia jakości tych artykułów oraz ich przymiarki.

Od 2010 roku nasza firma rozbudowała się o dział profesjonalnego znakowania odzieży roboczej i reklamowej. Wykonujemy nadruki na odzieży standardowymi metodami (sitodruk, termotransfer) jak i również w naszej ofercie posiadamy druk DTG do wykonywania nadruków w jakości cyfrowej co pozwala na druk dowolnej grafiki. Tam gdzie nie można zrobić nadruku oferujemy haft komputerowy najwyższej jakości do 16 kolorów. Jesteśmy również partnerem handlowym dwóch największych firm produkujących odzież reklamową w Europie, co daje olbrzymi wybór odzieży reklamowej w jednym miejscu.

Gdzie jesteśmy?

Sprawdź na interaktywnych mapach Google gdzie znajduję się nasza firma, wyznacz i zaplanuj trasę do naszej hurtowni odzieży i artykułów BHP!

call
tel. (56) 664 40 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wirtualny spacer!

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszym salonie demonstracyjnym odzieży i artykułów BHP oraz środków czystości.

call
tel. (56) 664 40 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wybierz Kategorie
Hurtownia_BHP
call
56 664 40 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wybierz Kategorie

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego bhp-torun.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.