TORUŃSKIE CENTRUM ZAOPATRZENIA W ARTYKUŁY BHP I ŚRODKI CZYSTOŚCI - HURTOWNIA BHP TORUŃ - NADRUKI NA ODZIEŻY - HURT I DETAL

plen

Salon bhp

Salon BHP w Toruniu

Rozwój firmy w ostatnich latach wymusił na nas przeniesienie firmy w nowe miejsce. Nowa siedziba firmy znajduje się 100 m od starej lokalizacji na ul. Polna 134-136 (hala nr 1). Oprócz większej przestrzeni magazynowej w nowym miejscu powstał nowoczesny punkt obsługi klienta gdzie istnieje możliwość konsultacji w zakresie optymalnego doboru artykułów BHP, sprawdzenia jakości tych artykułów oraz ich przymiarki. Serdecznie Państwa Zapraszamy do zapoznania się osobiście z naszą ofertą. Poniżej zapraszamy do obejrzenia wirtualnego spaceru po naszym salonie demonstracyjnym odzieży i artykułów BHP oraz środków czystości.

Wybierz Kategorie
Hurtownia_BHP
call
56 664 40 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wybierz Kategorie

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego bhp-torun.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.