TORUŃSKIE CENTRUM ZAOPATRZENIA W ARTYKUŁY BHP I ŚRODKI CZYSTOŚCI - HURTOWNIA BHP TORUŃ - NADRUKI NA ODZIEŻY - HURT I DETAL

plen
FILTROPOCHŁANIACZ PRO2 A1B1E1P3

FILTROPOCHŁANIACZ PRO2 A1B1E1P3

ZASTOSOWANIE: Gazy i pary organiczne, nieorganiczne i kwasowe, stałe i płynne cząstki niebezpieczne i radioaktywne, mikroorganizmy, np. bakterie i wirusy.

  • Filtry Pro2 są wytwarzane według najnowocześniejszych technologii z materiałów najwyższej jakości. Każdy filtr Pro2 zaopatrzony jest w unikatową osłonę ochronną ze skierowanymi ku tyłowi otworami wlotowymi. Osłona ta chroni materiał filtrujący przed bryzgami, iskrami i zanieczyszczeniami przyczyniając się do znacznego przedłużenia czasu użytkowania filtra.W filtropochłaniaczach Pro2 stosowane są jedynie materiały filtrujące z mikrowłókien bez stosowania metody filtrowania elektrostatycznego.
  • Filtry Pro2 są w pełni zgodne z wymaganiami najnowyszych norm europejskich EN, posiadają oznaczenia "R" (re-usable - do wielokrotnego użytku) oraz CE. Mocowanie za pomocą złącza bagnetowego.
  • Certyfikaty: CE wg  EN 143, EN 14387
Wstecz Kontakt
Wybierz Kategorie
Hurtownia_BHP
call
56 664 40 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wybierz Kategorie

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego bhp-torun.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.