TORUŃSKIE CENTRUM ZAOPATRZENIA W ARTYKUŁY BHP I ŚRODKI CZYSTOŚCI - HURTOWNIA BHP TORUŃ - NADRUKI NA ODZIEŻY - HURT I DETAL

plen
Fartuch spawalniczy z dwoiny

Fartuch spawalniczy z dwoiny

Fartuch ochronny skórzany wykonany z JEDNEGO elementu skóry - dwoiny bydlęcej. Szelka i pasek wykonany z solidnej skóry bydlęcej krytej (licowanej). Utrzymywany szelką z dziurkami regulacyjnymi zakładaną na szyję i zapinany z tyłu za pomocą paska z dziurkami regulacyjnymi. Szelki i pasek zapinane na klamry metalowe, forma zapięcia umożliwia regulację długości czynnej fartucha i obwodu pasa. Połączenia szelek do części zasadniczej fartucha oraz połączenia zapięć metalowych wykonano przy użyciu nitów metalowych. Przeznaczony do podstawowej ochrony użytkownika przed działaniem czynników minimalnego ryzyka. CE kat. I PN - EN 340. Wymiary: 90x60cm.

Wstecz Kontakt
Wybierz Kategorie
Hurtownia_BHP
call
56 664 40 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wybierz Kategorie

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego bhp-torun.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.