TORUŃSKIE CENTRUM ZAOPATRZENIA W ARTYKUŁY BHP I ŚRODKI CZYSTOŚCI - HURTOWNIA BHP TORUŃ - NADRUKI NA ODZIEŻY - HURT I DETAL

plen
NARZUTKA KAMIZELKA OSTRZEGAWCZA KIEROWANIE RUCHEM

NARZUTKA KAMIZELKA OSTRZEGAWCZA KIEROWANIE RUCHEM

Narzutka ostrzegawcza obowiązkowa dla osób kierujących ruchem.

  • Fluorescencyjna tkanina koloru pomarańczowego
  • Trzy żółte odblaskowe pasy wykonane z folii odblaskowej mikropyzmatycznej
  • Napis "KIEROWANIE RUCHEM" na fluorescencyjnym, żółtym tle z przodu i z tyłu kamizelki
  • Dostępne rozmiary: Jeden uniwersalny rozmiar

W związku z wprowadzeniem nowelizacji Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 lipca 2008 w sprawie kierowania ruchem drogowym (Dz. U. Nr 132 poz. 839) oraz w sprawie wzoru ubioru niektórych osób uprawnionych do wydawania poleceń i sygnałów w zakresie kierowania ruchem drogowym (Dz. U. Nr 132 poz. 840). Oferujemy narzutkę ostrzegawczą wykonaną zgodnie z ww. rozporządzeniem. Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 lipca 2008 w sprawie kierowania ruchem drogowym (Dz. U. Nr 132 poz. 839) oraz w sprawie wzoru ubioru niektórych osób uprawnionych do wydawania poleceń i sygnałów w zakresie kierowania ruchem drogowym (Dz. U. Nr 132 poz. 840).

Wstecz Kontakt
Wybierz Kategorie
Hurtownia_BHP
call
56 664 40 72
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wybierz Kategorie

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając z serwisu internetowego bhp-torun.pl wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.